صورت مالی

شرکت کارتن ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۳۱ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که زیان هر سهم ۱۲ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۹ ریالی زیان را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت کارتن ایران با سرمایه ۲ هزار و ۳۶۵ میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت کارتن ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۷۴ میلیارد و ۳۷۴ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بر این اساس مبلغ ۳۱ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد.

در گزارش حسابرسی شده شرکت کارتن ایران، افزایش ۱۹ ریالی در زیان هر سهم مشاهده می شود. بر این اساس در گزارش حسابرسی نشده زیان هر سهم ۱۲ ریال و زیان خالص ۲۷ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال اعلام شده است.

"چکارن" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۸، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۶ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت کارتن ایران در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، سود هر سهم را با افزایش ۷۱ درصدی نسبت به سال گذشته، ۲۹ ریال و سود خالص را ۶۸ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع