مادیران

شرکت «صنایع ماشین‌سازی اداری ایران» صورت‌های مالی میان دوره ای تلفیقی ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹ را منتشر کرد. در این گزارش به افت ۱۴درصدی سود هر سهم نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته اشاره شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع ماشین سازی اداری ایران در گزارش خود اعلام کرد که سود هر سهم با افت ۱۴درصدی نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته به مبلغ یک هزار و ۷۶۶ریال رسید. از سوی دیگر سود هر سهم در شرکت اصلی با افت ۱۸درصدی مبلغ یک هزار و ۶۶۰ریال اعلام شد.

«مادیرا» در گزارش خود به اهداف شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات اشاره کرده است که قصد تکمیل و توسعه خط تولید یخچال و تغییر فرآیند تولید از مونتاژ به ساخت کامل را دارد. همچنین به دنبال راه اندازی خط تولید کولر گازی است و نیز تولید و فروش لوازم خانگی را در دستور کار خود قرار داده است.

این شرکت در ۹ماه فعالیت مبلغ فروش محصولات خود را به ۱۵هزار و ۵۸۵میلیارد ریال رساند که از این محل سود ناخالص ۷هزار و ۵۸۹میلیارد ریالی شناسایی کرده است. «مادیرا» پیش بینی کرده است که در ۳ماهه باقی مانده سال مالی بتواند فروش خود را به مبلغ ۱۰هزار و ۹۶میلیارد ریال برساند.

شرکت صنایع ماشین سازی اداری ایران در تشریح برنامه های شرکت، جهت تکمیل طرح های توسعه اعلام کرده است که پروژه راه اندازی خط تولید یخچال و ماشین لباسشویی ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تاکنون ۲میلیون و ۹۹۷هزار و ۸۲۵دلار هزینه داشته است و پیش بینی می شود تا ۳۰بهمن۱۳۹۹ به بهره برداری برسد. گفتنی است؛ هزینه های برآوردی ارزی این شرکت با نرخ دلار ۱۹۴هزار و ۲۵۷ریال به مبلغ ۴هزار و ۲۲۱میلیاردو ۹۷۷میلیون ریال محاسبه شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع