پتروشیمی

شرکت پتروشیمی نوری صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۹ را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پتروشیمی نوری در اطلاعیه منتشر شده، سود هر سهم تلفیقی را ۱۴هزار و ۱۳۹ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته با رشد ۱۲۹درصدی همراه شده است.

«نوری» اعلام کرده است که به منظور دستیابی و تحقق برنامه تولید پیش بینی شده در بودجه سال ۱۳۹۹ به دنبال رفع تنگناهی تولید و جلوگیری از توقف های اضطراری به وسیله برنامه ریزی منسجم و انجام تعمیرات پیشگیرانه است و همچنین درصدد توسعه سهم فروش محصولات در بازارهای جدید صادراتی به منظور حفظ درآمد های ارزی برآمده است.

پتروشیمی نوری در این گزارش به طرح پروژه شیرین‌سازی برش سنگین اشاره کرده است که تا پایان دوره ۶ماهه مورد گزارش تنها ۰.۸۶درصد پیشرفت داشته است و پیش بینی کرده است که این پروژه تا پایان سال مالی ۲۸درصد پیشرفت داشته باشد و در تاریخ ۱۵مهر۱۴۰۱ به بهره برداری می رسد.

در آخرین گزارش منتشر شده «نوری» اعلام شده است که مطالبات از شرکت بازرگانی پتروشیمی به مبلغ ۱۲هزار و ۶۱۹میلیارد ریال بوده است که از این بابت مبلغ ۴هزار و ۱۴۸میلیارد ریال هزینه مطالبات مشکوکالوصول در دفاتر ثبت شده است. همچنین طرح دعوی در مراجع داوری و قانونی جهت وصول مطالبات مذکور در سنوات قبل بوده که اقدامات انجام شده تاکنون به نتیجه نرسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع