پرتفوی، صورت مالی

مجتمع توریستی و رفاهی آبادگران ایران در صورت‌های مالی میان دوره ای ۶ماهه برای هر سهم ۴۸۶ ریال سود ساخت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مجتمع توریستی و رفاهی آبادگران ایران در آخرین گزارش خود با سرمایه ۲۴۰میلیارد ریالی از تحقق سود ۴۸۶ریالی برای هر سهم خبر داد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲درصد کاهش یافته است.

این شرکت در گزارش خود به سود عملیاتی ۱۱۵میلیارد ریالی و سود خالص ۱۱۶میلیارد ریالی اشاره کرده است؛ همچنین سود انباشته آن ۱۴۴میلیارد ریال منتشر شده است.

در برآوردی که «ثاباد» از برنامه‌های تامین مالی و تغییرات هزینه های مالی خود برای دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰اسفند ۱۳۹۹ دارد به فروش سهم خود از پروژه ۲۲ ویلای کیش اشاره شده است. این شرکت در نظر دارد منابع مالی اخذ شده را تا زمان شروع پروژه های نیمه تمام ، در اوراق بهادار درآمد ثابت سرمایه گذاری کند و همچنین با فروش سهم خود در پروژه آرامش نسبت به تامین مالی بدون هزینه اقدام کند.

علاوه بر این ، این شرکت مجموعه تجاری سایت کوهسنگی و پروژه مشارکتی بلوک اقامتی ۱۲۲ واحدی سایت کوهسنگی را تکمیل می کند و پیگیر تعهدات کاربری های عمومی در سایت کوهسنگی وفق نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان خراسان رضوی است. ضمنا مجتمع توریستی و رفاهی آبادگران ایران، به دنبال تثبیت کاربری گردشگری از طریق ایجاد تاسیسات روبنایی گردشگری مشتمل بر آلاچیق، کلبه سیار و غیره در سایت گلستان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع