سود و زیان

شرکت دوده صنعتی پارس در ۹ماه فعالیت خود توانسته به ازای هر سهم ۹۷۶ریال سود بسازد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت دوده صنعتی پارس در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای۹ماهه سود عملیاتی خود را با رشد ۱۰۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته   ۵۶۸ میلیارد ریال و سود خالص را با رشد ۱۳۳درصدی ۴۵۸میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت که در دوره مورد گزارش سود انباشته را ۴۷۲میلیارد ریال اعلام کرده به سود ۹۷۶ ریالی برای هر سهم دست یافته است.

«شدوص» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود را در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که از ابتدای سال ۹۹ تاکنون شرکت توانسته است ۱۹هزار و ۶۵۵ تن از انواع گرید دوده صنعتی را تولید کند. این شرکت در نظر دارد تا پایان سال ۶هزار و ۸۴۵ تن دیکر نیز تولید کند (مجموع سال ۲۶هزار و ۵۰۰ تن) همچنین در خصوص فروش محصول با توجه به تقاضای بازار برای ۳ ماهه پیش رو ۲ هزار و ۲۰۰تن صادرات و ۵هزار و ۷۶۹ تن فروش داخلی پیش بینی می شود.

از سوی دیگر در بند ۴ گزارش حسابرسی دوره مالی منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۹ به موضوع پرونده تخلف گرانفروشی سال ۱۳۹۷ در اداره تعزیرات حکومتی استان تهران اشاره شده و آمده است:  به استحضار می‌رساند رای سازمان تعزیرات حکومتی به شرکت ابلاغ که شرکت دوده صنعتی پارس به مبلغ ۵۳میلیارد و ۴۵۷میلیون ریال معادل ۲ برابر میزان تخلف به عنوان جریمه نقدی به نفع دولت محکوم شد که این شرکت نسبت به رای صادره در موعد قانونی در شعبه تجدید نظر تعزیرات حکومتی اعتراض خواهد کرد و پیگیری های موثر را تا حصول نتیجه مثبت به عمل خواهد آورد. ضمنا رای مذکور غیر قطعی است و در صورت قطعیت آثار مالی در پی خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع