بینالود

شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور در صورت های مالی ۶ماهه برای هرسهم ۴۲۹ریال سود ساخته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۹، فروش خود را مبلغ ۷۶۳میلیاردو ۷۴۰میلیون ریال اعلام  و پیش بینی کرد برای ۶ماهه دوم سال مالی مبلغ فروش محصولات خود را به یک هزار و ۲۹۷میلیارد ریال برساند.

این شرکت از محل فروش محصولات سود ناخالص ۱۵۷میلیارد و ۶۹۳میلیون ریالی شناسایی کرده است.

زبینار در این اطلاعیه سود عملیاتی را ۱۲۰میلیارد ریال و سود خالص را ۱۷۱میلیارد و ۶۰۷میلیون ریال منتشر کرد. همچنین سود انباشته شرکت ۲۵۴میلیارد و ۸۵۵میلیون ریال رقم خورد.

این شرکت در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که اهداف بلند مدت شرکت در خصوص تولید محصولات، تولید شیر با ظرفیت ۳۷هزار تن در سال و تولید پسته با ظرفیت ۱۰۰ تن درسال است.

زبینار به دنبال طرح احداث باغات پسته در سطح ۳۰۰ هکتار است که مصوبه طرح احداث ۳۰۰هکتاری باغ پسته واحد ایثار از صاحبان سهام اخذ شده همچنین عملیات کاشت ۱۲۵هزار و ۱۰۰اصله نهال پسته به اتمام رسیده است.

از سوی دیگر پیش بینی می شود در سال ۱۴۰۱ اولین فاز آن به میزان ۵۰ هکتار به بهره برداری برسد. اهداف طرح شامل استفاده بهینه از منابع آب و خاک اراضی شرکت و افزایش سود آوری است. شایان ذکر است که میزان تولید پیش بینی شده در سال ۱۴۰۴(پس از بهره برداری کامل ) حدود ۲۰۷ تن برآورد می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع