شرکت معدنی دماوند

شرکت معدنی دماوند در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه خود اعلام کرد برای هرسهم ۱۹۹ریال زیان شناسایی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت معدنی دماوند در گزارش ۶ماهه تلفیقی سود عملیاتی را ۲میلیارد و ۱۲۴میلیون ریال و زیان خالص را ۵میلیارد و ۹۶۴میلیون ریال اعلام کرده است.

همچنین سود انباشته این دوره «کدما» به ۴۵میلیارد و ۹۶۳میلیون ریال رسیده است. از سوی دیگر در صورت های مالی شرکت اصلی سود انباشته ۵۹میلیارد و ۴۲۵میلیون ریال رسیده است و برای هرسهم زیان ۱۸۸ریالی شناسایی شده است.

«کدما» در تشریح اهداف خود به افزایش تولید شرکت با بررسی خطوط تولید کارخانه دونا اشاره کرده که جهت اصلاح و بازسازی خط تولید کنسانتره و همچنین نوسازی ماشین آلات استخراج معدن برنامه ریزی و اقدام کرده است. همچنین نرخ فروش کلیه محصولات شرکت از مرداد ماه سال جاری مورد بازبینی و تجدید نظر قرارگرفت.

این شرکت درباره وضعیت شرکت‌های سرمایه‌پذیر اعلام کرد که شرکت معدنی آهک معدنی قلعه گنج در ۹مهر٩٧ با سرمایه ۱۰میلیارد ریال به ثبت رسیده است و شرکت مالک ۴٠ درصد از سهام آن است. همچنین از اهم برنامه های با اهمیت شرکت در نیمه دوم سال ۱۳۹۹ خرید ماشین آلات و اصلاح و بازسازی خط تولید کارخانه سرب دونا است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع