گروه گسترش نفت و گاز پارسیان

گروه گسترش نفت و گاز پارسیان پرتفوی بورسی ۱۲ماهه خود را با رشد یک میلیون و ۴۴۳هزار و ۸۹میلیارد و ۶۶۱میلیون ریال منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۹ سود هرسهم را یک هزار و ۴۱۵ریال اعلام کرد.

این شرکت در گزارش خود به سود خالص ۵۷هزار و ۳۲۵میلیارد ریالی و سود عملیاتی ۵۷هزار و ۷۶۹میلیارد ریالی اشاره کرده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ترتیب با رشد ۳۶ و ۳۴درصدی همراه شده است.

این شرکت۴۰هزار و ۵۰۰میلیارد ریالی سود انباشته پایان دوره را با رشد ۳۹درصدی مبلغ ۸۰هزار و ۲۹میلیارد ریال اعلام کرد.

«پارسان» در صورت وضعیت سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس از رشد یک میلیون و ۴۴۳هزار و ۸۹میلیارد و ۶۶۱میلیون ریالی پرتفوی خود خبر داد. در این صورت وضعیت بهای تمام شده با افزایش ۵۰هزار و ۴۱۰میلیارد ریالی به ۷۳هزار و ۴میلیارد ریال رسید. همچنین ارزش بازار آن با رشد یک میلیون و ۱۳۱هزار و ۴۱۵میلیارد ریالی به مبلغ یک میلیون و ۵۱۶هزار و ۹۴میلیارد ریال بالغ شده است.

این شرکت در آخرین گزارش کل مبلغ بهای تمام شده سهام بورسی خریداری شده را ۶هزار و ۴۸۷میلیارد ریال اشاره کرد. همچنین کل مبلغ سهام واگذار شده را یک هزار و ۱۷۷میلیارد ریال اعلام کرد که توانسته به سود ۸۵میلیارد و ۹۵۸میلیون ریالی دست یابد.

«پارسان» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام کرده است که در شرایط فعلی بازار سرمایه، هیچگونه تغییری در پرتفوی شرکت متصور نیست، اما با توجه به شرایط احتمالی آینده و عرضه های عمده سازمان خصوصی سازی که مرتبط با صنعت پالایشی و پتروشیمی باشد، در صورت مناسب بودن شرایط، اقدام به خرید سرمایه گذاری جدید خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع