فولاد کاوه جنوب کیش

شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه سود هرسهم را ۸۰۴ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در گزارش تلفیقی خود به سود عملیاتی ۱۴هزار و ۴۷۶میلیارد ریال و سود خالص ۱۲هزار و ۶۴میلیارد ریال اشاره کرده است.

این شرکت ۱۵هزار میلیارد ریالی، در این دوره توانسته سود تلفیقی ۸۰۴ریالی را با سود انباشته ۱۵هزار و ۹۱۵میلیارد ریال برای هرسهم محقق سازد.

«کاوه» در این ۶ماه بیش از ۴۳هزار و ۲۸۶میلیارد ریال فروش محصولات داشته است که از این میزان ۲۵هزار و ۹۷۰میلیارد ریال آن به صادرات اختصاص داشته است. همچنین از این محل ۱۵هزار و ۸۶۹میلیارد ریال سود ناخالص شناسایی کرده است.

این شرکت در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که با بهره مندی از برنامه جامع و راهبردی، تمامی بخش ها از جمله؛ تولید، فروش، مالی و بازاریابی (اعم از داخلی و خارجی) در ۶ ماهه ۱۳۹۹به خوبی رشد کرده است. ضمناً با برنامه‌ریزی های به عمل آمده، از حداکثر توان و ظرفیت ماشین آلات تولیدی شرکت در ۶ ماهه ۱۳۹۹ استفاده شده است.

همچنین فاز ۲ فولاد سازی و آب شیرین کن در مهر ماه ۱۳۹۹افتتاح شده است که این موضوع موجب افزایش ظرفیت تولید و کاهش هزینه های ثابت در اقلام تشکیل دهنده بهای تمام شده خواهد شد. با توجه به اجرایی شدن فاز ۲ فولاد سازی ظرفیت تولید شرکت به دو برابر شرایط فعلی افزایش خواهد یافت.

«کاوه» برای ۶ماهه دوم سال جاری به دنبال استمرار تولید، فروش و صادرات است و این موضوع را در دستور کار شرکت قرار داده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع