کتاب

نویسنده در پیشگفتار کتاب می نویسد: «از آنجا که بیشتر کتاب‌های بورس در حد متوسط یا تحصصی هستند لازم دیدم کتابی بنویسم که برای افرادی مناسب باشد که اطلاعی در مورد بورس ندارند تا آنها در صورت تمایل خویش بتوانند وارد عرصه ی بازار سرمایه شده و علاوه بر کسب درآمد در این بازار موجب شکوفایی اقتصاد و کمک به جامعه اقتصادی کشور شوند.»

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، کتاب «کلید ورود به دنیای بزرگ بورس» تالیف علی امینی در ۱۵۰ صفحه توسط انتشارات آرادکتاب منتشر شده است.

در فصل نخست کتاب مطالبی کلی و مهم در مورد کلیت بازار بورس بیان شده تا خوانندگان چهارچوبی از این بازار در ذهن خود داشته باشند. در فصل دوم انواع روش های سرمایه گذاری و دلایل اقبال سرمایه گذاران و شرکت ها برای حضور در بورس و مزایای آن بیان شده است. در فصل سوم مراحل ورود به بورس و در فصل چهارم به سازو کار معامله گری و نحوه کسب سود از این بازار و در فصل پنجم به روش های تحلیل‌گری پرداخته شده است.

این کتاب اخیراً به مجموعه کتاب های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است.

این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقه مندان به بازار سرمایه تداوم یافت.

ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۵۹۴۵ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)، ۴۹۸۶ عنوان کتاب فارسی، ۲۴۱۵ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۶۴۱۶ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.

علاقه‌مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می توانند به سایت http://lib.seo.ir/faces/home.jspx مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۴۰۸۳۱۹۱ تماس بگیرند.

 آدرس کتابخانه: خیابان حافظ پایین‌تر از خیابان جمهوری نبش خیابان هاتف ساختمان بورس طبقه ۴.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری

test