صورت های مالی

گروه کارخانه های تولیدی نورد آلمینیوم در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۷۵۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۷۹ اعلام شده بود، از افزایش ۵۲۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه کارخانه های تولیدی نورد آلمینیوم با سرمایه ۶۷۸ میلیارد و ۳۴۷ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه کارخانه های تولیدی نورد آلمینیوم در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۱۹۰ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۷۵۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۵۲۹ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۲۴۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، یک هزار و ۶۹۸ میلیارد و ۲۹۴ میلیون ریال و سود عمالیاتی را یک هزار و ۵۷۱ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "فنوال" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲۷۹ ریال و سود خالص را ۱۸۹ میلیارد و ۲۳۱ میلیون ریال قید کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع