صورت مالی

شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳۷۱ ریال کنار گذاشت. این میزان نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۰۹ اعلام شده بود، از افزایش ۲۴۰ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت توسعه صنایع بهشهر با سرمایه ۸ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره یاد شده، مبلغ ۳ هزار و ۶۰ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۷۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۴۰ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۳۷ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۳ هزار و ۵۹۲ میلیارد و ۷۸۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وبشهر" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۰۹ ریال و سود خالص را ۸۹۹ میلیارد و ۱۰۴ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره یاد شده، با افزایش ۴۵ هزار و ۱۶۸ میلیارد و ۸۴۲ میلیون ریال به ۱۰۵ هزار و ۹۶۷ میلیارد و ۱۵۳ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۹۴ میلیارد و ۳۳۶ میلیون ریال معادل ۹ هزار و ۳۷۷ میلیارد و ۸۷ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبشهر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۹۴ میلیارد و ۶۰۱ میلیون ریال به مبلغ معادل ۲ هزار و ۷۲۹ میلیارد و ۸۹۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲ هزار و ۴۳۵ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت توسعه صنایع بهشهر طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۳۸۸ میلیارد و ۹۳۷ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع