شرکت سرمایه گذاری سایپا

گروه سرمایه گذاری سایپا در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۶۹ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۲۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه سرمایه گذاری سایپا با سرمایه ۱۰ هزار و ۶۷۵ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه گذاری سایپا در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۸۷۳ میلیارد و ۱۳۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۶۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۳۲۷ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۸۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۵ هزار و ۵۲۲ میلیارد و ۱۱۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وساپا" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۶۳ ریال و سود خالص را ۶۷۰ میلیارد و ۳۵۶ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار گروه سرمایه گذاری سایپا در دوره یاد شده، با افزایش ۶۸ هزار و ۷۹ میلیارد و ۳۱۷ میلیون ریال به ۹۳ هزار و ۸۹۲ میلیارد و ۴۴۳ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۹۶۳ میلیارد و ۶۵۷ میلیون ریال معادل ۱۳ هزار و ۶۹۲ میلیارد و ۷۶۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"وساپا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۷۸۸ میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال به مبلغ معادل ۵ هزار و ۶۸۴ میلیارد و ۳۶۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲ هزار و ۸۹۶ میلیارد و ۱۲۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

گروه سرمایه گذاری سایپا طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۷۴۷ میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع