معدن

شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۹۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۶ ریال اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ۵۴ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یاد شده، مبلغ ۱۶ هزار و ۲۹۰ میلیارد و ۷۷۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۹۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش یک هزار و ۴۲ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۳ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۹ هزار و ۷۱۹ میلیارد و ۹۱۳ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "ومعادن" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲۶ ریال و سود خالص را یک هزار و ۵۹ میلیارد و ۴۹۵ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یاد شده، با افزایش ۶۹۶ هزار و ۴۳۳ میلیارد و ۲۷۶ میلیون ریال به یک بیلیون و ۱۲۲ هزار و ۸۰۳ میلیارد و ۳۵۱ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۲۳ هزار و ۸۹۰ میلیارد و ۳۷۶ میلیون ریال معادل ۶۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد و ۹۷۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"ومعادن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۳ هزار و ۲۳۹ میلیارد و ۹۴۸ میلیون ریال به مبلغ معادل ۳۴ هزار و ۱۹۷ میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۱۰ هزار و ۹۵۷ میلیارد و ۴۷۴ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۹ هزار و ۶۶۴ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع