پرتفوی

گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود یک هزار و ۷۹ میلیارد و ۲۸۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه بهمن با سرمایه ۱۰ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۲۷۴ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۰۳ هزار و ۷۵۶ میلیارد و ۱۳۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۷۳ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال به ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه بهمن نیز با کاهش ۱۰ هزار و ۲۰۵ میلیارد و ۷۷۶ میلیون ریال معادل ۹۳ هزار و ۵۵۰ میلیارد و ۳۶۱ میلیون ریال محاسبه شد.

"خبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۷۳ میلیارد و ۲۵۹ میلیون ریال به مبلغ ۲ هزار و ۱۵۲ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت یک هزار و ۷۹ میلیارد و ۲۸۱ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به دی ماه سهام هیچ شرکت بورسی را خریداری نکرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع