پرتفوی

شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۹۱۲ میلیارد و ۲۹۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت توسعه صنایع بهشهر با سرمایه ۸ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت توسعه صنایع بهشهر با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹ هزار و ۳۷۹ میلیارد و ۸۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۰۱ هزار و ۱۸۰ میلیارد و ۴۲۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۷ میلیارد و ۱۲۸ میلیون ریال به ۹ هزار و ۳۶۱ میلیارد و ۹۵۸ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت توسعه صنایع بهشهر نیز با کاهش ۱۹ هزار و ۸۹۵ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال معادل ۸۱ هزار و ۲۸۵ میلیارد و ۲۴۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبشهر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۲۱ میلیارد و ۵۲۴ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۳۳ میلیارد و ۸۱۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۹۱۲ میلیارد و ۲۹۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت توسعه صنایع بهشهر طی دوره یک ماهه منتهی به دی ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۴ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع