پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود یک هزار و ۵۴ میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال سود کسب کرد

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران با سرمایه ۱۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۷ هزار و ۸۲۸ میلیارد و ۳۷۹ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳۶۹ هزار و ۷۹۳ میلیارد و ۹۴۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲ هزار و ۶۸۵ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال به ۴۰ هزار و ۵۱۳ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران نیز با کاهش ۶۴ هزار و ۴۸۳ میلیارد و ۸۰۵ میلیون ریال معادل ۳۰۵ هزار و ۳۱۰ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیکی" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۹۷ میلیارد و ۶۱۷ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۴۵۲ میلیارد و ۶۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت یک هزار و ۵۴ میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران طی دوره یک ماهه منتهی به دی ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۶۲ میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع