پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۶ هزار و ۱۹۳ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال به ۱۷ هزار و ۶۵۷ میلیارد و ۴۲۸ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۳۰۳ میلیارد و ۵۸۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۳ هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۵۸۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۳۰۸ میلیارد و ۷۶۷ میلیون ریال به ۵ هزار و ۹۹۴ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران نیز با کاهش ۶ هزار و ۱۹۳ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال معادل ۱۷ هزار و ۶۵۷ میلیارد و ۴۲۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصنا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۴۲ میلیارد و ۷۲۸ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۴۳۳ میلیارد و ۹۹۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳۹۱ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران طی دوره یک ماهه منتهی به دی ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۲۱ میلیارد و ۴۴۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع