دارو

ارزش بازار گروه دارویی سبحان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۳ هزار و ۶۵۱ میلیارد و ۹۸۸ میلیون ریال به ۷۷ هزار و ۶۵۸ میلیارد و ۸۰۵ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه دارویی سبحان با سرمایه ثبت شده ۲ هزار و ۷۳۵ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه دارویی سبحان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۱۱۵ میلیارد و ۱۰۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸۱ هزار و ۳۱۰ میلیارد و ۷۹۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۹۲ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال به ۵ هزار و ۳۰۷ میلیارد و ۲۷۷ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه دارویی سبحان نیز با کاهش ۳ هزار و ۶۵۱ میلیارد و ۹۸۸ میلیون ریال معادل ۷۷ هزار و ۶۵۸ میلیارد و ۸۰۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"دسبحا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۱ میلیارد و ۸۲۲ میلیون ریال به مبلغ ۳۶۶ میلیارد و ۳۱۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳۵۴ میلیارد و ۴۹۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه دارویی سبحان طی دوره یک ماهه منتهی به دی ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۰۳ میلیارد و ۹۹۸ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع