فولاد ترکیه

شرکت فولاد خوزستان گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰دی۱۳۹۹ خود را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فولاد خوزستان در گزارش یک ماهه خود به فروش محصول اسلب اشاره کرده است. مقدار فروش محصول اسلب شرکت در دی ماه۱۳۹۹، نسبت به ماه قبل ۲۲درصد کاهش داشته است.

از سوی دیگر این شرکت اعلام کرده که مقدار فروش محصول بلوم و بیلت در دی ماه۱۳۹۹، نسبت به ماه قبل ۱۰درصد رشد داشته و مقدار فروش تجمعی ۱۰ماه اول این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۱۲درصد کاهش، به یک هزار و ۹۳۶هزار تن رسیده است.

همچنین مقدار فروش تجمعی ۱۰ماهه اول این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۲۰درصد افزایش، به یک هزار و ۱۵۵هزار تن رسیده است.

"فخور" در گزارش یک ماهه اعلام کرد فروش این شرکت به مبلغ ۳۳هزار و ۶۰۳میلیارد ریال بوده و از ابتدای سال تا پایان دی۱۳۹۹ برای مدت ۱۰ماه، فروش شرکت به مبلغ ۲۴۲هزار و ۳۹۹میلیارد ریال رسیده است.

این شرکت طی ۹ماه نیز توانسته سود یک هزار و ۴۴۳ریالی برای هرسهم محقق سازد و سود انباشته خود را ۱۰۹هزار و ۱۳۴میلیارد ریال منتشر کند.

شرکت فولاد خوزستان در گزارش ۹ماهه اعلام کرده بود که با هدف حفظ سهم تولید خود در فولاد کشور، برنامه های ارتقای بهره وری، توسعه زیر ساخت های ظرفیت های تولید را در دستور کار قرار داده و با توجه به عملکرد ۹ماهه، حداکثر توان خود را در تولید و عرضه محصولات براساس برنامه تنظیم شده در دستور کار خود دارد.

این شرکت قیمت های خرید سنگ آهن  را بر مبنای نرخ های قراردادهای سال گذشته اعلام کرده و مذاکرات در مورد توافقات نرخ خرید سنگ آهن را "در جریان" ذکر کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع