آلومینیوم

شرکت آلومینیوم ایران در گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به ۳۰دی۱۳۹۹ از رشد فروش خود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت آلومینیوم ایران مبلغ فروش خود را در این گزارش ۸هزار و ۹۹میلیارد ریال اعلام کرده که نسبت به ماه قبل، ۳۹درصد افزایش داشته است.

مبلغ فروش تجمعی ۱۰ماهه منتهی به ۳۰دی۱۳۹۹، «فایرا» نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۴۸درصد رشد همراه بوده و به مبلغ ۵۴هزار و ۷۲۲میلیارد ریال رسیده است.

پیش از این آلومینیوم ایران در گزارش ۹ماهه خود اعلام کرده بود برای هرسهم ۲هزار و ۴۷۵ریال سود محقق ساخته که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل ۲۱۱درصد افزایش داشته است.

همچنین در گزارش ۹ماهه به اهداف و برنامه های راهبردی این شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات، به استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود جهت تولید بیشتر و با کیفیت بالاتر محصولات با اولویت فروش در داخل کشور و سپس صادرات مابقی محصولات اشاره شده بود.

علاوه بر این «فایرا»  به دنبال افزایش سرمایه خود به میزان ۱۰۰درصد سرمایه فعلی از محل سود انباشته است که در گزارش ۹ماهه اعلام کرده بود گزارش توجیهی آن تهیه و توسط حسابرس و بازرش قانونی شرکت حسابرسی و در حال بررسی توسط کارشناس سازمان بورس و اوراق بهادار است که تاکنون نتیجه آن اعلام نشده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع