سرمایه گذاری بهمن

ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۱۱ هزار و ۶۴۴ میلیارد و ۷۶۴ میلیون ریال به ۳۹ هزار و ۲۰۷ میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۹۴۱ میلیارد و ۶۳۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۵۰ هزار و ۸۵۲ میلیارد و ۷۲۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۸۴۹ میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال به ۵ هزار و ۷۹۱ میلیارد و ۶۰۶ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت سرمایه گذاری بهمن نیز با کاهش ۱۱ هزار و ۶۴۴ میلیارد و ۷۶۴ میلیون ریال معادل ۳۹ هزار و ۲۰۷ میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۷۳۹ میلیارد و ۳۷۴ میلیون ریال به مبلغ ۷۴۰ میلیارد و ۹۸۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت یک میلیارد و ۶۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه گذاری بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به دی ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۴۹ میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع