پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴۷۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری امید با سرمایه ۳۰ هزار میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۳ هزار و ۸۸۵ میلیارد و ۳۷۹ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۶۲۹ هزار و ۷۹ میلیارد و ۱۸۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش یک هزار و ۳۱۹ میلیارد و ۷۸۴ میلیون ریال به ۸۵ هزار و ۲۰۵ میلیارد و ۱۶۳ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت سرمایه گذاری امید نیز با کاهش ۲۰۰ هزار و ۷۶۶ میلیارد و ۷۸۴ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۴۲۸ هزار و ۳۱۲ میلیارد و ۴۰۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"وامید" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و۶۱۰ میلیارد و ۹۵ میلیون ریال به مبلغ ۲ هزار و ۸۵ میلیارد و ۶۴۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴۷۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه گذاری امید طی دوره یک ماهه منتهی به دی ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۹۲۹ میلیارد و ۸۷۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع