کتاب

مطالب این کتاب، به زبان ساده و کاربردی نوشته شده است، بنابراین هم برای افراد تازه کار کاربرد دارد هم به کار افرادی می آید که هیچ پیش فرضی از شغل معامله گری ندارند و هم برای حرفه‌ای‌هایی مفید است که نیاز دارند گاهی دانسته‌های خود را به بیان و شکلی جدید مرور کنند.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، کتاب «سبک زندگی یک معامله‌گر در بازارهای مالی» تالیف وحید درزی و نفیسه صالحی سیاوشانی در ۱۴۲ صفحه توسط انتشارات آراد کتاب منتشر شده است.
نویسندگان در پیش‌گفتار کتاب چنین می‌نویسند: پس از سال ها تجربه و فعالیت در حیطه بازارهای مالی، بر آن شدیم تا کتابی تحت عنوان فوق به رشته تحریر در آوریم. در حال حاضر کتاب‌های متعددی در سراسر دنیا به زبان های مختلف نوشته شده که به جنبه های مختلفی از شغل معامله‌گری مانند تحلیل و ترید، روانشناسی، مدیریت سرمایه و ... پرداخته اند؛ اما به تدوین کتابی که به طور جامع و خلاصه به سبک زندگی یک تریدر، ملزومات آن، دغدغه ها، مزایا و معایب، نگرش ها نسبت به آن و مسائلی این چنینی بپردازد بسیار کم پرداخته اند.
این کتاب اخیراً به مجموعه کتاب های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است.
این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت.
ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۵۹۴۵ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)، ۴۹۸۶ عنوان کتاب فارسی، ۲۴۱۵ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۶۴۱۶ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.
 علاقه مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می توانند به سایت http://lib.seo.ir/faces/home.jspx مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۴۰۸۳۱۹۱ تماس بگیرند.
 آدرس کتابخانه: خیابان حافظ پایین‌تر از خیابان جمهوری نبش خیابان هاتف ساختمان بورس طبقه ۴.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری

test