.

نخستین بار یک شرکت فعال در بازار سرمایه توانست عنوان کارآفرین برتر ملی را از آن خود کند .

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در سیزدهمین جشنوارۀ کارآفرینان برتر که با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد، شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت ، کارآفرین برتر ملی  سال انتخاب شد.

در این مراسم که چهارشنبه ۲۹ بهمن‌ در مجموعه تلاش تهران برگزار شد، تندیس کارآفرین برتر ملی به علی رسولی‌زاده مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پارت اعطا شد.

نوآوری و ارائه سامانه‌هایی برای حل مسائل و رفع نیازهای مردم در حجم گسترده، مهم‌ترین شاخص‌های انتخاب این شرکت به عنوان کارآفرین برتر ملی بوده است.

علی رسولی زاده در گفت و گو با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) افزود: شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی و سرمایه انسانی ۷۰۰ نفرۀ خود توانسته خدمات نوینی را به بازار سرمایۀ ایران ارائه دهد.

مدیرعامل شرکت پارت، در این باره گفت: با توجه به بررسی‌های لازم و شناخت نیازهای حوزۀ بازار سرمایه، پارت از همان ابتدا تصمیم گرفت «دستیار هوشمند اقتصادی مردم» باشد و به آن‌ها کمک کند امور مالی خود را دقیق‌تر و بهتر مدیریت کنند.

وی افزود: برای تحقق این هدف، سامانه‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی با رویکردها و هدف‌های متنوع در شرکت دانش‌بنیان پارت طراحی  و در اختیار مخاطبان قرار داده شده است. خدمات احراز هویت آنلاین افراد حقیقی طراحی شد و در اختیار نهادهای مختلف از جمله بازار سرمایه قرار گرفت. تاکنون ۳.۵ میلیون نفر با استفاده از سامانۀ فراشناسای پارت احراز هویت شدند. احراز هویت غیرحضوری در دوران همه‌گیری کرونا فرایند بسیار کارآمدی بود که نیاز مردم را برطرف می‌کرد. اکنون ۹۰ درصد سهم خدمات احراز هویت آنلاین بازار سرمایه در اختیار شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت است.

رسولی‌زاده از سامانۀ «مرآت» به عنوان یکی دیگر از دستاوردهای پارت نام برد و گفت: با توجه به نیاز جامعه به اعتبارسنجی غیرحضوری با نتایج دقیق، سامانۀ «مرآت» با زیرساخت هوش مصنوعی طراحی و پیاده‌سازی شد. خدمات این سامانه اکنون در همۀ کشور در دسترس است و توانسته تاکنون ۲.۵ میلیون اعتبارسنجی انجام دهد.

وی افزود: علاوه بر این‌ها سامانه‌ها و زیربخش‌های دیگری مانند سیگنال، رسام، سپام، ثبت‌یار، کاپ، سهاب، شهاب و ... توسط تیم بزرگ فناوری اطلاعات پارت و همچنین تیم هوش مصنوعی پارت طراحی و توسعه داده شده است.

مدیرعامل پارت اظهار داشت: در مجموع، تسهیلاتی بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد تومان به مشتریان اعطا شده است . به‌زودی، خدمات این سامانه گسترش خواهد یافت و در اختیار نهادهای گوناگون قرار می‌گیرد تا گروه‌های بیشتری از مردم بتوانند از مزایای اعتبارسنجی بهره‌مند شوند.

رسولی زاده همچنین دربارۀ برنامه‌های آیندۀ شرکت پارت افزود: پارت در نظر دارد ضمن توسعۀ خدمات خود در سامانه‌های فعلی و ایجاد سامانه‌های جدید، فعالیت‌ خود در افزایش سواد مالی جامعه را افزایش دهد تا افراد بتوانند به‌خوبی از پس مدیریت امور مالی خانوادۀ خود برآیند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع