پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۵۶۱ میلیارد و ۱۹۸ میلیون ریال به ۳ هزار و ۲۷۵ میلیارد و ۹۰۸ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه با سرمایه ۵ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۱۷۳ میلیارد و ۹۰۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲ هزار و ۷۱۴ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۴ میلیارد و ۲۷۳ میلیون ریال به ۳ هزار و ۱۸۸ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه نیز با افزایش ۵۶۱ میلیارد و ۱۹۸ میلیون ریال معادل ۳ هزار و ۲۷۵ میلیارد و ۹۰۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"سرچشمه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۶ میلیارد و ۸۰۹ میلیون ریال به همان مبلغ واگذار کرد و از این بابت سودی کسب نکرد .

شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه طی دوره یک ماهه منتهی به بهمن ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۸ میلیارد و ۶۸۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع