پرتفوی

ارزش بازار شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۳۱۵ میلیارد و ۷۷۱ میلیون ریال به ۲ هزار و ۶۶۱ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان با سرمایه ۴۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۶۵۷ میلیارد و ۶۱۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲ هزار و ۳۴۵ میلیارد و ۹۴۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۵ میلیارد و ۱۵۹ میلیون ریال به ۲ هزار و ۶۵۲ میلیارد و ۴۵۳ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان نیز با افزایش ۳۱۵ میلیارد و ۷۷۱ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۶۶۱ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"وگستر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵ میلیارد و ۲۹۷ میلیون ریال به مبلغ ۶ میلیارد و ۲۵۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۹۵۸ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان طی دوره یک ماهه منتهی به بهمن ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۳۸ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع