صنايع دارويي

شرکت ایران دارو در فعالیت یکساله منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹ توانسته برای هرسهم یک هزار و ۲۲۳ریال سود بسازد

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت ایران دارو در این گزارش سود عملیاتی خود را در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل با رشد ۱۷۰درصدی مبلغ یک هزار و ۱۸۸میلیارد ریال و سود خالص را با رشد ۲۱۱درصدی مبلغ ۷۰۹میلیارد ریال اعلام کرد.

این شرکت سود هرسهم خود را در این دوره با رشد ۱۸۴درصدی به یک هزار و ۲۲۳ریال رسانده است و سود انباشته را با رشد ۲۱۶درصدی مبلغ ۷۰۱میلیارد ریال منتشر کرد.

"دیران" در گزارش خود اعلام کرد برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۴۰۰ قصد دارد سرمایه خود را افزایش دهد که این موضوع یکی از برنامه های با اهمیت شرکت محسوب می شود.

از سوی دیگر این شرکت به دنبال اهداف خاصی در خصوص تولید و فروش محصولات است که براساس اعلام آن، «دیران» با توجه به عوامل موثر بر شرایط بازارهای داخلی و همچنین تصویب و صدور بخشنامه ها و الزامات قانونی منجر به عدم قطعیت پیش بینی ها شده که با نظر به موضوعات مذکور شرکت ایران دارو همان روند مطلوب به تولید و فروش خود ادامه داده و انتظار می رود نسبت های مربوط به تولید و فروش و در نتیجه سود شرکت در سطح فعلی و آتی نیز ادامه یابد.

این شرکت درباره جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره اعلام کرد که جهت تامین نقدینگی مورد نیاز ، اقدام به اخذ تسهیلات با صرفه اقتصادی بهتر در قالب مشارکت مدنی و خرید دین از بانک های دولتی و خصوصی کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع