پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۳۷ هزار و ۶۵۷ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال به یک بیلیون ۷۵ هزار و ۴۳۸ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با سرمایه ۸۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۶ هزار و ۶۹۹ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۳۷ هزار و ۷۸۰ میلیارد و ۳۳۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۹ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال به ۱۰۶ هزار و ۷۱۹ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین نیز با افزایش ۳۷ هزار و ۶۵۷ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۷۵ هزار و ۴۳۸ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین هور طی دوره یک ماهه منتهی به بهمن ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۹ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال خریداری کرد و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع