صورت مالی

گروه سرمایه‌گذاری مسکن در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳۱۱ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸۹ ریال اعلام شده بود، افزایش ۲۴۹ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه سرمایه‌گذاری مسکن با سرمایه ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری مسکن در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۷۰۹ میلیارد و ۴۸۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۱۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۴۹ درصدی برخوردار است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۲ هزار و ۹۷۶ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"ثمسکن" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۸، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۴۸۷ میلیارد و ۵۲۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۸۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری مسکن در دوره یاد شده، با افزایش ۲۵ هزار و ۴۳۲ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال به ۳۹ هزار و ۹۶۵ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۴۱۰ میلیارد و ۳۰۳ میلیون ریال معادل ۵ هزار و ۴۰۱ میلیارد و ۵۶۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"ثمسکن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۳۸۷ میلیارد و ۸۶۶ میلیون ریال به مبلغ معادل ۳ هزار و ۳۷ میلیارد و ۸۶۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ یک هزار و ۶۴۹ میلیارد و ۶۰۴ میلیون ریال سود کسب کرد.

گروه سرمایه‌گذاری مسکن طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۷۷۸ میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع