تالار

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۴ هزار و ۶۳۷ واحدی معادل ۰.۳۹ درصد به یک میلیون و ۱۸۶ هزار و ۲۷۹ واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، امروز سه شنبه دوازدهم اسفندماه ماه، تالار شیشه‌ای شاهد روند صعودی شاخص‌ ها بود، به طوریکه شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با افزایش ۱۲۰۹ واحدی معادل ۰.۳۹ درصد به رقم ۳۰۹ هزار و ۴۵۹  واحد رسید.

شاخص کل هم وزن هم، با رشد ۱۸۷ واحدی معادل ۰.۰۴ درصد، عدد ۴۳۱  هزار و ۶۱۲ واحد را به نمایش گذاشت. همچنین شاخص قیمت (هم وزن) با افزایش ۱۲۲ واحدی به رقم ۲۸۱ هزار و ۹۵۴ واحد رسید. شاخص بازار اول با ۵۴۹۶ واحد افزایش به رقم ۸۶۹ هزار و ۷۸۱ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز، با ۲۱۱۶ واحد افزایش همراه بود و عدد ۲ میلیون و ۳۹۳ هزار واحد را به نمایش گذاشت.

بر اساس امروز، معامله‌گران بورس ۵ میلیارد و ۹۳۹ میلیون برگه بهادار و سهام را در قالب ۷۱۷ هزار و ۵۵۱ نوبت معامله و به ارزش ۵۶ هزار میلیارد ریال خرید و فروش کردند.

روند معاملات امروز بازار سرمایه نشان می‌دهد که نمادهای معاملاتی شستا، برکت، شپنا، فملی، خساپا، ثامید، خودرو و وتجارت به عنوان پرتراکنش‌ترین نمادهای بازار معرفی شده‌اند.

طبق این گزارش، گروه بانک‌ها با حدود ۴ هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال بیشترین ارزش معاملات امروز را به خود اختصاص دادند و پس از آن گروه فلزات اساسی و فروآرده های نفتی به ترتیب رتبه دوم و سوم را در این خصوص به خود اختصاص دادند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار