صورت مالی

شرکت سرمایه گذاری بهمن در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۸۳۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۹۶ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۶۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری بهمن در دوره یاد شده، مبلغ ۵ هزار و ۳۵ میلیارد و ۳۸۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۸۳۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۶۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۹۴ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۶ هزار و ۸۰۳ میلیارد و ۱۰۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وبهمن" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۴۹۶ ریال و سود خالص را یک هزار و ۳۶۴ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری بهمن در دوره یاد شده، با افزایش ۴۱ هزار و ۵۹ میلیارد و ۲۵۵ میلیون ریال به ۵۱ هزار و ۶۲۱ میلیارد و ۱۰۲ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۸۲۳ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال معادل ۵ هزار و ۴ میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۶۰۷ میلیارد و ۶۴۳ میلیون ریال به مبلغ معادل ۶ هزار و ۶۸۳ میلیارد و ۵۵۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۴ هزار و ۷۵ میلیارد و ۹۱۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه گذاری بهمن طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۱۹۲ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع