پرتفوی

شرکت سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۲ میلیارد و ۱۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار با سرمایه ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹ هزار و ۹۰۲ میلیارد و ۵۲۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۶ هزار و ۳۲۷ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۴۴ میلیارد و ۸۳ میلیون ریال به ۹ هزار و ۸۵۸ میلیارد و ۴۳۸ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار نیز با افزایش یک هزار و ۲۵۹ میلیارد و ۷۳۷ میلیون ریال معادل ۴ ۱۷ و ۵۸۶ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال محاسبه شد.

"مدار" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۱۸ میلیارد و ۳۳۴ میلیون ریال به مبلغ ۴۴۰ میلیارد و ۳۴۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۲ میلیارد و ۱۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۶۲ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع