پرتفوی

شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴ میلیارد و ۶۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد با سرمایه ثبت شده ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۳۱۱ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶۲ هزار و ۶۶ میلیارد و ۱۶۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۵۹۴ میلیارد و ۶۴۵ میلیون ریال به ۲ هزار و ۹۰۵ میلیارد و ۷۵۶ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد نیز با افزایش ۱۰ هزار و ۴۴۴ میلیارد و ۸۲۴ میلیون ریال معادل ۵۱ هزار و ۶۲۱ میلیارد و ۳۴۱ میلیون ریال محاسبه شد.

"وتوکا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵ میلیارد و ۵۰۸ میلیون ریال به مبلغ ۱۰ میلیارد و ۱۱۹ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴ میلیارد و ۶۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۹۴ میلیارد و ۶۴۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع