ونیکی

شرکت سرمایه گذاری ملی ایران سال جاری و در راستای رسالت اجتماعی در شرایط شیوع ویروس کرونا و با هدف افزایش سواد مالی، دوره های آموزشی فعالیت در بازار سرمایه از مقدماتی تا پیشرفه را برای عموم به شکل رایگان و آنلاین برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، زهرا بردباری، مدیرعامل کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران در این باره گفت: شرکت کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران (نیکی) به عنوان قدیمی ترین کارگزار بازار سرمایه در کنار سایر خدمات خود بنابر رسالت اجتماعی و با هدف گسترش فرهنگ سرمایه گذاری، برای همه علاقه مندان به بازار سرمایه در تمامی سطوح آموزشی، دوره های آموزش آنلاین و رایگان برگزار می کند.

وی تاکید کرد: ما اعتقاد داریم افزایش سطح سواد مالی و افزایش آگاهی سهامداران، ضامن توسعه مستمر بازار سرمایه و تنها راه حرکت بازار در مسیر منطقی و صحیح است. امیدواریم اقدامات این شرکت گامی در مسیر توسعه بازار سرمایه باشد.

مدیرعامل کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران افزود: علاقه مندان فعالیت در بازار سرمایه می توانند به آدرس  niciacademy.ir  مراجعه و علاوه بر حضور در دوره های عمومی در دوره های تخصصی آنلاین و رایگان شرکت سرمایه گذاری ملی ایران شامل، تابلوخوانی، روانشناسی بازار، تحلیل تکنیکال و بنیادی و غیره ... شرکت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری

test