پتروشیمی خراسان

شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، فروشنده یا خریدار سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با سرمایه ۸۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۷ هزار و ۳۵۹ میلیارد و ۱۰۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۲۰۵ هزار و ۹۸۷ میلیارد و ۷۰۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت تغییری نکرد. در حالی که ارزش شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با کاهش ۸۰ هزار و ۶۰۳ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۱۲۵ هزار و ۳۸۳ میلیارد و ۹۲۳ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه خریدار یا فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع