ونیکی

شرکت سرمایه گذاری سبحان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری سبحان با سرمایه ۳ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری سبحان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۶۸ میلیارد و ۵۰۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۰۹ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت تغییری نکرد. درحالی که ارزش شرکت سرمایه گذاری سبحان نیز با کاهش ۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال معادل ۴۰۱ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"وسبحان" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۱۲ میلیارد و ۳۸۴ میلیون ریال به مبلغ ۱۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه گذاری سبحان طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه سهام هیچ شرکت بورسی را خریداری نکرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع