غدیر

ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، با کاهش ۷۵ هزار و ۹۰۰ میلیارد و ۲۱۷ میلیون ریال به ۷۶ هزار و ۳۶۹ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری غدیر با سرمایه ۷۲ هزار میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری غدیر با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶۵ هزار و ۱۵۰ میلیارد و ۱۳۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۶۴ هزار و ۲۱۰ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت تغییری نکرد. در حالی که ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری غدیر با کاهش ۷۵ هزار و ۹۰۰ میلیارد و ۲۱۷ میلیون ریال معادل ۹۸۸ هزار و ۳۱۰ میلیارد و ۳۱۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"وغدیر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۸۶۳ میلیارد و ۵۶۵ میلیون ریال به همان مبلغ  واگذار کرد و از این بابت سودی کسب نکرد .

شرکت سرمایه گذاری غدیر طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۸۶۳ میلیارد و ۵۶۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع