وامید

شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود سودی کسب نکرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید با سرمایه ثبت شده ۳۰ هزار میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹۱ هزار و ۱۰۹ میلیارد و ۵۵۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۷۱۷ هزار و ۲۶۱ میلیارد و ۸۸۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲ هزار و ۸۵ میلیارد و ۴۲۶ میلیون ریال به ۹۳ هزار و ۱۹۴ میلیارد و ۹۷۷ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید نیز با کاهش ۷۲ هزار و ۸۷۱ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۶۴۴ هزار و ۳۹۰ میلیارد و ۱۲۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"وامید" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴ هزار و ۳۷۰ میلیارد و ۵۳ میلیون ریال به همان مبلغ واگذار کرد و از این بابت سودی کسب نکرد .

مدیریت سرمایه گذاری امید طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۴۵۵ میلیارد و ۴۷۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع

test