پرتفوی

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۶ میلیارد و ۳۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با سرمایه ثبت شده ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۴ هزار و ۳۵۴ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸۸ هزار و ۹۰۹ میلیارد و ۸۸۱ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۸ میلیارد و ۳۹۴ میلیون ریال به ۱۴ هزار و ۳۶۲ میلیارد و ۹۱۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیز با کاهش ۵ هزار و ۱۳۴ میلیارد و ۹۱۰ میلیون ریال معادل ۸۳ هزار و ۷۷۴ میلیارد و ۹۶۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"وخارزم" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۴۳ میلیارد و ۳ میلیون ریال به مبلغ ۴۵۹ میلیارد و ۳۱۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۶ میلیارد و ۳۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۴۳ میلیارد و ۵۸۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع