علایی

معاون سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه هنوز برگشت شرکت کشت و صنعت هفت تپه به صورت مکتوب به ما ابلاغ نشده است، گفت:‌ این شرکت زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی ایدرو قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بازراسرمایه (سنا) و به نقل از فارس، حسن علایی در مورد برگشت شرکت کشت و صنعت هفت تپه به دولت که با حکم قوه قضاییه انجام شد، عنوان کرد: هنوز به صورت مکتوب به سازمان خصوصی‌سازی ابلاغ نشده، بلکه به طور شفاهی خبردار شده‌ایم و این کار نیاز به هماهنگی بین قوا دارد، تا شرکت کشت و صنعت بعد از برگشت به دولت دچار چالش نشود.

معاون سازمان خصوصی‌سازی در مورد اینکه بودجه اداره کشت و صنعت هفت تپه چگونه خواهد بود با توجه به اینکه طبق قانون باید هرگونه هزینه‌کرد براساس قانون بودجه و از قبل پیش‌بینی شده باشد، گفت: وقتی شرکتی به دولت برمی‌گردد، زیر نظر شرکت مادرتخصصی خود که در اینجا ایدرو به عنوان شرکت مادرتخصصی است، قرار می‌گیرد؛ بنابراین از بودجه عمومی شرکت‌ها می‌تواند استفاده کند.

علایی اضافه کرد: البته خود شرکت هفت تپه از محل عملیات و تولید درآمد دارد، اما کسری بودجه داشت، طبق  سازوکار قانون از محل بودجه شرکت‌های دولتی و شرکت مادرتخصصی خود یعنی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، ایدرو استفاده می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها