سیمان

شرکت سیمان خوزستان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۲۵۸ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۱۹۰ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سیمان خوزستان با سرمایه یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سیمان خوزستان در دوره یاد شده، مبلغ ۳ هزار و ۶۸۳ میلیارد و ۳۲۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۶۳۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۵۸ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۱۰۵ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۴ هزار و ۲۹۳ میلیارد و ۹۱۸ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۳ هزار و ۴۷۳ میلیارد و ۶۱۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "سخوز" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲ هزار و ۵۲۸ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۸۴۴ میلیارد و ۱۰۹ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت سیمان خوزستان در گزارش تلفیقی خود رد دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۲۶۱ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۲۶۴۰ ریال و سود خالص ۳ هزار و ۶۹۵ میلیارد و ۴۰۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع