صالحی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر توسعه و کیفی‌سازی صنایع به عنوان اولویتی اساسی در برنامه‌های ایدرو تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از ایدرونیوز؛ محسن صالحی نیا، در بازدید از کارخانه کابل خودرو سبزوار و افتتاح و بهره برداری پروژه‌های این کارخانه افزود: با توجه به رفتار خلاف اصول حرفه ای تجارت بین الملل شرکای خارجی صنایع ایران بعد از تحریم های غیرقانونی آمریکا، تولید قطعاتی که تا پیش از این در صنعت خودرو وارداتی بود با توانمندی های بومی داخلی سازی شده است.

وی گفت: تولید قطعات بومی خودروهای مونتاژی و توسعه و اصلاح ساختار و نوسازی و بالا بردن کیفیت تولید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی در اولویت برنامه‌های ایدرو قرار دارد.

رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، با بیان این‌که امسال ۵۰ هزار دستگاه محصول تارا در شرکت ایران خودرو تولید می شود، خاطرنشان کرد: با توسعه‌ای که تعریف شده و با میزان تولید خودرو و به کارگیری نیروهای متخصص، گسترش و نوسازی صنعت خودرو در کشور فراهم می شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شرکت ایران خودرو، افزود: ظرفیت های فنی و مهندسی و مطالعاتی پرسنل شرکت کابل خودرو که از زیرمجموعه‌های توانمند ایران‌خودرو است، نیازمندی‌های این خودروساز را تامین می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

پربازدیدترین

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها