کتاب

همیشه برای شروع سرمایه گذاری در بورس، این پرسش ذهن سرمایه گذاران را به خود مشغول می کند که چقدر پول برای این کار باید کنار گذاشت؟ با توجه به طیف گسترده اشخاص از نظر وضعیت مالی، هرگز نمی توان پاسخ دقیقی به این پرسش ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، کتاب «سرمایه گذاری شیرجه به عمق» نوشته صالح عزیز جهان توسط انتشارات دانش پژوهان جهان در ۸۸ صفحه منتشر شده است. این کتاب شامل مجموعه مقالات کاربردی و مفیدی است که به هر سرمایه گذاری که بخواهد به طور حرفه ای مبادرت به امر سرمایه گذاری نماید یاری می رساند. هر یک از مطالب این کتاب، پیش از این در وب سایت آموزشی افزونش منتشر شده است و در این کتاب به شکل یکپارچه و با رعایت تقدم و تاخر، تجمیع شده است. از جمله سرفصل های کتاب شانل : شروع کنید، بهترین سرمایه گذاری، این قدر افسوس نخورید، رد سکوت معامله کنید، درباره رانت، چه زمانی سهم را بفروشم و ... است.

این کتاب اخیراً به مجموعه کتاب‌های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است. این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت.

ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۶۰۵۵ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)، ۵۰۷۹ عنوان کتاب فارسی، ۲۶۵۳ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۷۷۶۴ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.

 علاقه‌مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می توانند به سایت http://lib.seo.ir/faces/home.jspx  مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۴۰۸۳۱۹۱ تماس بگیرند.

 آدرس کتابخانه: خیابان حافظ پایین تر از خیابان جمهوری نبش خیابان هاتف ساختمان بورس طبقه ۴.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =
test