افست

شرکت افست در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۹ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۹۵ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت افست با سرمایه ۹۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت افست در دوره یاد شده، مبلغ ۲۰۸ میلیارد و ۴۰۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۱۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۹ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۲۰ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۳۴۴ میلیارد و ۴۱۱ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۲۱۶ میلیارد و ۸۱۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "چافست" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۷۸ ریال و سود خالص را ۱۷۶ میلیارد و ۲۷۶ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت افست در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۲۰ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۲۱۳ ریال و سود خالص ۲۱۰ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع