صورت مالی

گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۱۵۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۵۸ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران با سرمایه ۶ هزار و ۲۰۱ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه در دوره یاد شده، مبلغ ۹۵۵ میلیارد و ۹۲۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۵۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۵۸ درصدی برخوردار است.

یادآوری می‌شود "ختوقا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۴۳ ریال و سود خالص را ۲۶۷ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران در دوره یاد شده، با افزایش یک هزار و ۹۴۹ میلیارد و ۲۷۵ میلیون ریال به ۴ هزار و ۷۸۲ میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با کاهش ۳۹ میلیارد و ۹۹۸ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۹۵۹ میلیارد و ۱۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"ختوقا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۲۵ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال به مبلغ معادل ۵۷۴ میلیارد و ۲۷۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲۴۸ میلیارد و ۳۸۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۸۵ میلیارد و ۸۸۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع