های وب

شرکت داده گستر عصر نوین در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۷۰ درصدی در سود هر سهم، افزایش ۲۵۵ درصدی در سود خالص و ۲۵۴ ۵۸ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت داده گستر عصر نوین با سرمایه ۸ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت داده گستر عصر نوین در دوره یاد شده، مبلغ ۷ هزار و ۲۳۷ میلیارد و ۴۴۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸۶۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۷۰ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۲۲۶ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۹ هزار و ۸۵۶ میلیارد و ۳۵۱ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۸ هزار و ۴۸۴ میلیارد و ۸۸۸ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "های وب" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۵۱۰ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۳۹ میلیارد و ۸۱۵ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت داده گستر عصر نوین در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۳۶ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۸۲۴ ریال و سود خالص ۸ هزار و ۸۶۸ میلیارد و ۳۹۹ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع