دارو

گروه دارویی برکت در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۴۳۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۳۹ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه دارویی برکت با سرمایه ۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه دارویی برکت در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد و ۲۱۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۲۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۳۷ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۲۶ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۲ هزار و ۹۴۴ میلیارد و ۴۳۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "برکت" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۳۳۹ ریال و سود خالص را یک هزار و ۹۶۳ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار گروه دارویی برکت در دوره یاد شده، با افزایش ۱۱ هزار و ۵۳۴ میلیارد و ۴۰۷ میلیون ریال به ۳۹ هزار و ۷۷۳ میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۳ هزار و ۹۸۱ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال معادل ۷ هزار و ۸۱۷ میلیارد و ۳۰۸ میلیون ریال محاسبه شد.

گروه دارویی برکت طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۹۸۱ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع