صورت مالی

شرکت سامان گستر اصفهان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۹۵ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش ۱۳ درصدی در زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به شهریور ۹۹، زیان هر سهم را ۸۴ ریال اعلام کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سامان گستر اصفهان با سرمایه ۲۲۱ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال، صورت های مالی ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

 شرکت سامان گستر اصفهان در دوره یاد شده، مبلغ ۲۱ میلیارد و ۱۵ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بر این اساس مبلغ ۹۵ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۱۳ درصدی در شناسایی زیان داشته است.

"ثامان" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به شهریور ۱۳۹۹، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۸ میلیارد و ۶۸۷ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۸۴ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، شرکت سامان گستر اصفهان در صورت های مالی تلفیقی دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۰، سود هر سهم را با ۱۶۰ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، ۲۲۶ ریال و سود خالص را ۵۰ میلیارد و ۲۳۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع