دارو

شرکت سرمایه گذاری شفا دارو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۹۷۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۵۱۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۹۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری شفا دارو با سرمایه یک هزار و ۱۷۹ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری شفا دارو در دوره یاد شده، مبلغ ۳ هزار و ۵۱۱ میلیارد و ۷۹۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۹۷۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۹۷ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۴۷ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۴ هزار و ۴۰۳ میلیارد و ۷۴۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "شفا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۵۱۳ ریال و سود خالص را یک هزار و ۷۸۴ میلیارد و ۵۷۷ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری شفا دارو در دوره یاد شده، با افزایش ۲۶ هزار و ۹۲۹ میلیارد و ۸۷۵ میلیون ریال به ۵۴ هزار و ۸۴۲ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۴۱۸ میلیارد و ۱۷۱ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۴۲۹ میلیارد و ۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"شفا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۸ میلیارد و ۱۶۱ میلیون ریال به مبلغ معادل ۷۱۹ میلیارد و ۸۶۹ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۶۹۱ میلیارد و ۷۰۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه گذاری شفا دارو طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۴۶ میلیارد و ۳۰۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع